Blog - tipy jak získat zákazníky z internetu

1.10.2016

Může pomoct mému podnikání Google Moje firma a Google mapy?

Moc anebo vůbec. Ale popořadě. Podívejme se napřed na to, jak funguje vyhledávání na Googlu. Pro ty z Vás, kteří si ještě stále myslí, že na hledání je tu přece český Seznam.cz, tak jenom pár informací. Google aktuálně i v ČR používá více Vašich zákazníků při hledání než Seznam.cz a nemusí to být jen zákazníci technicky vzdělaní (projektanti, nákupčí, architekti). Mladší klientela do 30 let používá Google téměř výhradn...
více...

30.8.2017

Slovníček pojmů z internetového marketingu

PPC reklama, cloud, HTTPS, follower aj. - kdo se v tom má vyznat? Zní to pro Vás cize jako španělština pro VŠ? Podívejte se do slovníčku výrazů z oblasti internetového marketingu, který jsme pro Vás připravili. Pokud Vám bude chybět vysvětlení k nějakému výrazu, napište nám, rádi jeho význam doplníme k ostatním.
více...

3.8.2017

SEO optimalizace pro vyhledávače

Zaklínadlo všech internetových „odborníků“ na marketing. Buďte si jistí, že na Vás s tímto termínem vyrukují, pokud se budete bavit o tom, co Vašemu webu chybí. Jak se v tom jako laik máte vyznat, když sotva tušíte, že je tady nějaký Google a Seznam a možná ještě nějaký jiný vyhledávač, na který si teď nemůžete vzpomenout? Co to SEO vlastně obnáší a o čem se to ti Vaši odborníci vlastně baví?
více...